חדשנות וטכנולוגיה

הדרך להצלחה שלך

קצת עלינו

Breex אימצה את הקונספט של חללי עבודה משותפים, ליזמים ופרילאנסרים המעוניינים בסביבת עבודה זמנית או קבועה, בלי להתעסק בהוצאות ותחזוקת משרד, בלי שיפוצים וחשבונות שוטפים, פשוט להגיע עם הלפטופ-ולעבוד!
חללי העבודה מתאימים ליחידים או לקבוצות, אז בין אם אתה יחיד או קבוצת עובדים, זקוק לריכוז במשרד פרטי או לסיעור מוחות בחדר ישיבות, תקבל אצלנו מענה כולל במגוון חללי עבודה מאובזרים ומפנקים, משרדים פרטיים מעוצבים בקפידה חדרי ישיבות והרצאות, עמדות עבודה בחלל המשותף ופינות ישיבה נעימות ומזמינות.

חדשנות וטכנולוגיה

מתחם משותף מייצר הזדמנות אדירה להתפתחות עצמאית, מפגשי נטוורקינג ושיתופי פעולה בין לקוחות המאפשר שיתוף של ידע וכישורים ומוביל למפגשים מעוררי השראה ויצירתיות, בסביבת עבודה טכנולוגית תוססת וצעירה שתקנה לך את הכלים וההזדמנות לגדול ולצמוח, להכיר אנשים מהתחום שלך ולהיחשף להזדמנויות חדשות בדרך להצלחה.

הדרך שלך להצלחה

Breex מספקת לך את מעטפת השירותים הנדרשת לניהול שוטף של העסק שלך ומפנה לך את הזמן להתמקד בדברים החשובים באמת. שירותי משרד ואדמיניסטרציה בסטנדרטים גבוהים ובשירות מקצועי איכותי ויעיל במטרה לספק לך את הקרקע המבטיחה להצלחה האישית שלך.
• חנייה בשפע ובעלות מינימאלית
• נגישות לנכים
• פתוח 24/7 למעט שבתות וחגי ישראל
• ניתן להשכיר חדרי ישיבות והרצאות לפי שעות, ימים וזמנים קבועים.

מה אנחנו מציעים

שירותי משרד

יזמות

אווירה יצירתית

מיקום פסטורלי

מטבח מאובזר

גישה 24 שעות ביממה

מסעדה במקום

חנייה חינם ובשפע