חדשנות וטכנולוגיה

הדרך להצלחה שלך

קצת עלינו

Breex אימצה את הקונספט של חללי עבודה משותפים, ליזמים ופרילאנסרים המעוניינים בסביבת עבודה זמנית או קבועה, בלי להתעסק בהוצאות ותחזוקת משרד, בלי שיפוצים וחשבונות שוטפים, פשוט להגיע עם הלפטופ-ולעבוד!
חללי העבודה מתאימים ליחידים או לקבוצות, אז בין אם אתה יחיד או קבוצת עובדים, זקוק לריכוז במשרד פרטי או לסיעור מוחות בחדר ישיבות, תקבל אצלנו מענה כולל במגוון חללי עבודה מאובזרים ומפנקים, משרדים פרטיים מעוצבים בקפידה חדרי ישיבות והרצאות, עמדות עבודה בחלל המשותף ופינות ישיבה נעימות ומזמינות.

חדשנות וטכנולוגיה

מתחם משותף מייצר הזדמנות אדירה להתפתחות עצמאית, מפגשי נטוורקינג ושיתופי פעולה בין לקוחות המאפשר שיתוף של ידע וכישורים ומוביל למפגשים מעוררי השראה ויצירתיות, בסביבת עבודה טכנולוגית תוססת וצעירה שתקנה לך את הכלים וההזדמנות לגדול ולצמוח, להכיר אנשים מהתחום שלך ולהיחשף להזדמנויות חדשות בדרך להצלחה.

הדרך שלך להצלחה

Breex מספקת לך את מעטפת השירותים הנדרשת לניהול שוטף של העסק שלך ומפנה לך את הזמן להתמקד בדברים החשובים באמת. שירותי משרד ואדמיניסטרציה בסטנדרטים גבוהים ובשירות מקצועי איכותי ויעיל במטרה לספק לך את הקרקע המבטיחה להצלחה האישית שלך.
• חנייה בשפע ובעלות מינימאלית
• נגישות לנכים
• פתוח 24/7 למעט שבתות וחגי ישראל
• ניתן להשכיר חדרי ישיבות והרצאות לפי שעות, ימים וזמנים קבועים.

היתרונות של מתחם Breex

שעות פעילות

מאחר ואנו חווים כל הזמן לחץ סביב השעון, חשבנו איך ליצור אווירה נעימה ורגועה  של עבודה לשוכרים שלנו ללא תחושת זמן או מגבלות כאלה ואחרות.
אצלנו במתחם תוכלו לעבוד ללא מגבלת זמן! המתחם שלנו פתוח לשוכרים 24 שעות, מה שפותח לך את הדמיון והיצירה לעבודה בכל שעה ביום וגם בלילה.

מחיר

עלויות הינן מרכיב מרכזי בהשכרת חללי עבודה משותפים. כאן תשלם בדיוק על מה שאתה צריך, מבלי להתחייב. בעת השכרת משרד במתחמנו, לא תצטרכו עוד לדאוג להוצאות המשרד, תשלומי חשמל, ארנונה, אינטרנט, שירותי משרד, חניה, קפה ועוד.
המחיר אצלנו כולל את כל אלה!
כמו כן, ניתן להזמין שירותים נוספים בהתאם לשוכר ולצרכיו.

מיקום

הנגישות למתצחם מטרתה להיות אידיאלית לא רק עבורך, אלא גם עבור השותם, הלקוחות והעובדים.

היתרון במיקומנו בולט מעל השאר, בין הפקקים לפקקים, בין ירושלים לתל-אביב. בין סביבה נעימה ונוחה לאווירה טובה.
אז אפשר לקחת נשימה ארוכה של אוויר הרים צלול כיין ולהתחיל לעבוד

קהילה עסקית

חיוני למצוא מקום עבודה שבו תרגישו בנוח!
השקענו מחשבה על מנת ליצור עבורך את המרחב הציבורי הידידותי שיאפשר לך מפגשי נטוורקינג עם שאר השוכרים, הן בעיצוב והן באווירה.
אצלנו ב-Breex תפתח בפניכם הזדמנות לפגוש אנשים, ליצור קשרים ולהתחבר להזדמנויות עסקיות.

גמישות

חלל עבודה משותף בין היתר כאן לשם השגת גמישות.
אחד היתרונות הבולטים שלנו בפלטפורמה זו שאין צורך בהסכם שכירות ארוך טווח ולא תצטרכו להתחייב. ובהתראה של 30 יום מראש תוכלו לסיים את ההתקשרות

מה אנחנו מציעים

שירותי משרד

יזמות

אווירה יצירתית

מיקום פסטורלי

מטבח מאובזר

גישה 24 שעות ביממה

מסעדה במקום

חנייה חינם ובשפע